ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Väska 11611112
nr 1161 1112
Väska
Gucci
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:51:20
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Väska
Kondition: slitage, skador
nr 1161 1112
Väska
Gucci
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 12 februari 2018 |